Neovo DF-55 dual sided Kiosk
AG Neovo introduceert een nieuw informatie display met twee 55 inch MVA panels, in een stevige en verrijdbare dunne behuizing van slechts 23,4 mm!
Technische Specificaties
AG Neovo Signage Oplossing- 1 oplossing voor 2 informatie schermen
AG Neovo biedt naast de “Displays for Professionals” ook een uitgekiend concept aan voor de opmaak, verzorging en 24/7 afspelen van Signage content. Wilt uw klant dat zijn informatie op het juiste moment en voor de juiste doelgroep perfect, scherp en doeltreffend weergegeven wordt, informeer dan naar onze oplossing.
Wat kunt u zoal weergeven:
• Afbeelding (Logo, Certificaat icoontje)
• Slide shows met video en/of foto
• Informatie teksten (Datum en tijd, Openingstijden, Ontruimings– en/of nood informatie)
• Advertentie
• Wegbewijzering
• Live feed (RSS, Weer widgets)
• Live streams (Video/ CCTV)
• Alles eventueel gekoppeld aan CMS software
Uitgerust met 2 Full HD panels met 450/700 Nits helderheid en een contrast van 3000:1, is de DF-55 in staat om iedere boodschap of promotie helder en duidelijk over te brengen.Dun profiel 23,4mm.![]() |
![]() voor publieke omgevingen • 2 x HDMI input • 2 verschillende weergaven mogelijk • 2 x 55 inch portrait display • MVA panel voor super helder beeld • Uniek design |
|||||
Afsluitbare ruimte voor aansluiting stroom en max. 2 HDMI ingangen voor aansluiting van mediaspeler(s).![]() |
Duurzame metalen behuizing voorzien van een stevige verrijdbare voet.![]() |
Fabricant code | DF55 |
---|---|
EAN nr | 4710739592580 |
Downloads | Nee |
Formaat (inch) | 19 inch |
Monitor Behuizing | Nee |
Monitor glasfilter-bescherming | Nee |
Monitor touchscreen keuze | Nee |
Merk/Fabrikant | AGNeovo |
Monitor opties geintegreerd | Nee |
Monitor oplossing | Point Of Sales |